מגשי אירוח

פנקו את עצמכם ואת האנשים שאתם אוהבים עם מגשי אירוח עשירים; בית הגבינות מציע מגוון מגשי אירוח שמוכנים לפי הזמנה בכל אחד מסניפי החנות. המגשים היפיפיים כוללים את מיטב הגבינות שבית הגבינות מציע, לצד מטעמים נוספים לפי בחירתכם: דגים מעושנים, קרקרים, מטבלים נפלאים, יינות, ומטעמים נפלאים אחרים שיהפכו כל אירוח לחגיגה של טעמים.

בין שאתם מארחים חברים ובני משפחה לבראנץ' או מעוניינים לעשות אירוע עם עשרות משתתפים – בית הגבינות מציע מגשי אירוח מופלאים לכל מאורע. כל המגשים מורכבים לפי הצרכים והרצונות שלכם, ומסופקים ביום ובשעה אתם רוצים. כדי ליהנות מהמבחר העשיר שמעדניות הבוטיק שלנו מציעות, אתם יכולים להרכיב לכם מגשי אירוח בהתאמה אישית. 

מה ניתן להזמין?

גבינות מכל הסוגים – גבינות קשות ורכות, גבינות למריחה, גבינות מיושנות או טריות – בבית הגבינות מגשי האירוח כוללים כל גבינה שתרצו בצורת החיתוך שאתם רוצים לאירוח שלכם.

מטבלים – מטבלים עשירים עם מיטב הרכיבים שיהפכו כל אירוח לעשיר וטעים במיוחד. מטבלים מתוקים ומלוחים, חריפים או עדינים – אתם תבחרו את הטעמים האהובים עליכם, ואנו נשלב אותם במגשים.

קרקרים, לחמניות ולחמים – במחלקת הפחמימות של בית הגבינות תוכלו למצוא קרקרים, לחמניות ולחמים שתענוג לאכול לצד גבינות ומטבלים. כמו יתר רכיבי המגשים, אתם מוזמנים לבחור את המוצרים שאתם רוצים כדי להשלים את מגשי האירוח שלכם בצורה טעימה במיוחד.

דגים מעושנים – לצד גבינות ויין איכותי וטעים, הדגים המעושנים שלנו מחמיאים בצורה נפלאה לכל מגש אירוח. סלמון, טונה, מטיאס, ועוד – הדגים של בית הגבינות מעושנים במגוון דרכים ומציעים חוויית טעמים עשירה שמתאימה לאירוח בשעות הבוקר, הצהריים וגם הערב.

יינות במגוון סוגים – אירוח אינו שלם בלי משקאות אלכוהוליים איכותיים, ובבית הגבינות זמינים לכם מגוון יינות ייחודיים. מגשי אירוח עם יינות משלימים את חווית האירוח בצורה מרעננת במיוחד, ואנו נשמח להמליץ לכם על היינות שמתאימים למגשים שבחרתם.

מגשי אירוח חלביים מהווים דרך טעימה במיוחד לארח חברים ובני משפחה, לארוחות מצומצמות או לארוחות רבות משתתפים. מגשי אירוח של בית הגבינות מותאמים בדיוק לטעמכם, ואנו נשמח לעזור לכם לארח בטוב טעם עם מיטב הגבינות והמטעמים שאנו מציעים מדי יום.